Czytaj więcej: 24. festiwal muzyki organowej znowu w Biskupicach!

Już po raz kolejny do naszej dzielnicy zawita Międzynarodowy Zabrzański Festiwal Organowy im. Ks. Antoniego Chlondowskiego - w tym roku to już jego 24. edycja. W ramach festiwalu w Biskupicach odbędą się dwa koncerty.

Czytaj więcej: Spotkanie władz miasta z mieszkańcami naszej dzielnicy [VIDEO]

26.03.2019 o godz. 18:00 w siedzibie DOK w Biskupicach miało miejsce spotkanie przedstawicieli władz miasta z mieszkańcami naszej dzielnicy. Organizatorami spotkanie byli radni rady dzielnicy Biskupice. Po przedstawienie przez radnych dzielnicowych dokonań za 2018 rok, była szansa na zadanie pytanie władzom miasta z prezydent miasta Małgorzatą Mańką-Szulik na czele. Poniżej zapis video z pytaniami mieszkańców i odpowiedziami naszej władzy (przepraszamy za jakość nagrania audio, ale nagłośnienie jest kiepskie i najlepszy sprzęt nagrywający tego nie wyeliminuje, kiepsko słychać nawet będąc na sali):

Czytaj więcej: Najlepsze z najlepszych - zdjęcia Biskupic

Od momentu kiedy zaczęliśmy prowadzić swój fanpage na fecebook'u wrzucamy tam regularnie zdjęcia naszej dzielnicy. Od sierpnia 2015 - czyli od momentu rozpoczęcia naszej działalności na fejsie - zrobiłem ok. 25 tys. zdjęć (!) Biskupic, z czego do publikacji poszło około 1000 zdjęć. Jedne zdjęcia były lepsze, inne gorsze, ale zawsze zależało nam na jak najlepszym przedstawieniu naszej dzielnicy.